кл керівник Корабель Н.М.
"Чорнобиль: трагедія, подвиг, пам'ять..." (урок пам'ять)
26 квітня 1986 року, минає 35 років з того трагічного дня. Аварія на ЧАЕС - це трагедія, яка зачепила інтереси сотень тисяч людей, заставила задуматись багатьох політиків, вчених і просто кожного з нас. Сьогодні, в день роковин, ми маємо згадати і вшанувати ліквідаторів аварії, які ціною власного життя врятували від ядерного лиха не лише Україну, а і увесь світ.
Першими в нерівний бій з ліквідацією аварії вступили пожежники, залишившись навіки тепер у пам'яті людській. Пропоную вашій увазі документальний відеофільм про Героя України Василя Ігнатенка, про його коротке життя, життя-подвиг!
26 квітня назавжди залишиться днем пам’яті та жалоби. В цей день ми схиляємо голову перед героїчним подвигом пожежних, військовослужбовців військ цивільної оборони та всіх тих, хто став на захист людства.
ВідповістиВидалити26 квітня 1986 року. В цей день померло багато людей, в тому числі багато пожежників, військових та співробітників. Вони стали прикладом для людства, що люди мають захищати свою країну. Вони назавжди залишаться в наших сердцях.
ВідповістиВидалитиЧорно́бильська катастро́фа — техногенна екологічно-гуманітарна катастрофа, спричинена двома тепловими вибухами і подальшим руйнуванням четвертого енергоблока Чорнобильської атомної електростанції, розташованої на території України (колишньої УРСР), в ніч на 26 квітня 1986 року.
ВідповістиВидалитиАварія на Чорнобильській АЕС сталася 26 квітня 1986 року. Вона стала найбільшою в історії ядерної енергетики як за кількістю загиблих і потерпілих від її наслідків, так і за економічними збитками та впливом на довкілля. Вибух на четвертому енергоблоці спричинив зростання радіаційного рівня до межі, в 30-40 разів більшої, ніж під час вибуху в Хіросімі в 1945 році.
ВідповістиВидалити26 квітня 1986 року він приїхав на ЧАЕС, як на звичайну зміну і весь день працював у зруйнованому блоці над ліквідацією наслідків аварії. Він зробив останню спробу запустити з пульту останній вцілілий насос для вже неіснуючого реактора.
ВідповістиВидалитиАдміністратор блогу видалив цей коментар.
ВідповістиВидалити26 квітня 1986 року він приїхав на ЧАЕС, як на звичайну зміну і весь день працював у зруйнованому блоці над ліквідацією наслідків аварії. Він зробив останню спробу запустити з пульту останній вцілілий насос для вже неіснуючого реактора.
ВідповістиВидалити26.04.1986 року-відбулася трагедія, яка посіла в наших серцях назавжди. Адже ми вічно будемо пам'ятати та дякувати, подумки тим, хто нас рятував.
ВідповістиВидалитиМи низько схиляємо голови перед неоціненним людським подвигом, мужністю, героїзмом, відвагою ліквідаторів і не маємо права забувати про самопожертву героїв, які пройшли через усі кола ядерного пекла задля збереження життя і здоров’я прийдешніх поколінь.
ВідповістиВидалитиНехай ніколи не повториться шлях чорнобильської катастрофи, а пам’ять про ті події навчить нас цінувати мир, спокій і безпеку.
26.04.1986р-трагедія на Чорнобильській АЕС,яка посіла у наших серцях назавжди.Адже, рятуючи нас, та нашу країну, загинуло багато людей. Ми вдячні вам, та вклоняємось перед вами....
ВідповістиВидалити26.04.1986р-жахлива трагедія, в якій загинуло багато людей рятуючи нас, ми виражаєм свою повагу та шану
ВідповістиВидалитиКорабель Н.М. Я дякую вам за АКТИВНУ участь у вих год (годині пам'яті).
ВідповістиВидалити26.04 1986.-жахлива трагедія, в якій загинуло багато людей рятуючи нас, ми маємо їх поважати, своїх захисників.
ВідповістиВидалити