пʼятниця, 22 травня 2020 р.

22 травня – Міжнародний день біорізноманіття

( вчитель біології Турецька О.С.)Мені зірка відкрила секрет
І на вушко шепнула здаля:
Є на світі багато планет,
Та найкраща планета – Земля!
Щороку, 22 травня, світ відзначає Міжнародний день біорізноманіття, проголошений Генеральною Асамблеєю Організацій Об’єднаних Націй y 2000 році на честь прийняття 22 травня 1992 року Конвенції про біорізноманіття. 
Головне завдання Міжнародного дня біологічного різноманіття — звернути увагу учнів на проблему безповоротного зникнення на Землі багатьох представників флори і фауни. Біологічне різноманіття нашої планети продовжує скорочуватися, а екологічна рівновага все ще піддається змінам. Близько 60% екологічної системи деградує або використовується нерозважливо, що веде до втрати біологічного різноманіття і тяжких наслідків, які в найближчі 50 років можуть погіршитися. Біорізноманіття підтримує добробут людей та сталий розвиток у всіх сферах діяльності, у тому числі в галузях економіки, таких як сільське та лісове господарство, рибальство, туризм та інших. Зупинивши втрати біорізноманіття, ми інвестуємо в людей, в їхнє життя та благополуччя.
   З метою звернення уваги на актуальність проблеми збереження біорізноманіття нашого краю було проведено:-Екологічні акції «Збережемо красу Землі»,  «За чистоту навколишнього середовища», «Бережи природу .», «Ми за планету без сміття», «Чисте довкілля – наш вибір»


-Екологічна онлайн  прогулянка «Первоцвіти рідного краю»


-Година інформації «Все в світі треба берегти – і птаха, і звіра, і оту рослину».Люби природу не як символ. Максим Рильський

Такий цікавий світ безмежний!
Багато в нім загадок є.
Десь лев ступає обережний,
А лось з струмка водичку п'є.
Летять метелики на квіти,
Гуде бджолиний дружній рій.
І дивляться на все це діти,
Бо він прекрасний світ такий.
Мені зірка відкрила секрет
І на вушко шепнула здаля:
Є на світі багато планет,
Та найкраща планета – Земля!

Немає коментарів:

Дописати коментар